Segnerova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Poškodený chodník na Segnerovej

Karlova Ves - Segnerova
27. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúce označenie ihriska na Segnerovej 6

Karlova Ves - Segnerova
27. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Február 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Rozbitý chodník na Segnerovej 5

Karlova Ves - Segnerova
08. februára 2020 Komentáre2 Hodnotenie3
Neriešený
 
meno užívateľa

Výtlk na ceste na Segnerovej 5

Karlova Ves - Segnerova
08. februára 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Vyznačenie parkovacích miest na Segnerovej 6

Karlova Ves - Segnerova
17. novembra 2019 Komentáre6 Hodnotenie4
Október 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neostrihané kríky na Segnerovej 2

Karlova Ves - Segnerova
22. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Odpadky pri parkovisku na Segnerovej

Karlova Ves - Segnerova
21. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
August 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Prasknuté potrubie na Segnerovej 4

Karlova Ves - Segnerova
01. augusta 2019 Komentáre9 Hodnotenie0
Júl 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Výtlky na Segnerovej 4

Karlova Ves - Segnerova
31. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Opustené vozidlo pred garážami na Segnerovej

Karlova Ves - Segnerova
28. februára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Detské ihrisko na Segnerovej 6

Karlova Ves - Segnerova
16. februára 2019 Komentáre5 Hodnotenie4
Neriešený
 
meno užívateľa

Neaktuálne značenie parkovania na Segnerovej 1

Karlova Ves - Segnerova
10. februára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Opustené vozidlo na Segnerovej 1

Karlova Ves - Segnerova
17. januára 2019 Komentáre6 Hodnotenie2
Marec 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Výtlk na Segnerovej 1

Karlova Ves - Segnerova
09. marca 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Január 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Opustené vozidlo na Segnerovej 2

Karlova Ves - Segnerova
02. januára 2018 Komentáre4 Hodnotenie0