Staré grunty ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Staré grunty-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Karlova Ves - Staré grunty
12. mája 2022 Komentáre1 Hodnotenie1
Apríl 2022
Uzavretý
 
meno užívateľa

Staré grunty-osvetlenie-poškodené stĺpy

Karlova Ves - Staré grunty
07. mája 2022 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Staré grunty-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Karlova Ves - Staré grunty
17. apríla 2022 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Staré grunty-strom-neorezaný

Karlova Ves - Staré grunty
12. apríla 2022 Komentáre4 Hodnotenie2
Marec 2022
V riešení
 
meno užívateľa

Označenie zastávky Zoo na ulici Staré grunty

Karlova Ves - Staré grunty
10. marca 2022 Komentáre6 Hodnotenie1
Február 2022
Vyriešený
 
meno užívateľa

Opustené vozidlo na Starých gruntoch 64

Karlova Ves - Staré grunty
08. februára 2022 Komentáre2 Hodnotenie3
Január 2022
Neriešený
 
meno užívateľa

Padajúci plot na Starých gruntoch 6-8

Karlova Ves - Staré grunty
25. januára 2022 Komentáre0 Hodnotenie9
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyblednutá značka pred cintorínom Slávičie údolie

Karlova Ves - Staré grunty
21. januára 2022 Komentáre1 Hodnotenie1
December 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nová stavba Viladom Staré grunty

Karlova Ves - Staré grunty
15. decembra 2021 Komentáre6 Hodnotenie5
November 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Obchádzka stavby na Starých gruntoch 6-8

Karlova Ves - Staré grunty
15. novembra 2021 Komentáre2 Hodnotenie7
V riešení
 
meno užívateľa

Výtlk na nástupišti Cintorín Slávičie

Karlova Ves - Staré grunty
06. novembra 2021 Komentáre2 Hodnotenie1
Október 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie cez chodník na Starých gruntoch 9

Karlova Ves - Staré grunty
24. októbra 2021 Komentáre3 Hodnotenie9
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúci kôš na vyhliadke na Starých gruntoch

Karlova Ves - Staré grunty
02. októbra 2021 Komentáre3 Hodnotenie6
September 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Neostrihaný krík na Starých gruntoch 12

Karlova Ves - Staré grunty
23. septembra 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Invázna drevina na Starých gruntoch 4

Karlova Ves - Staré grunty
02. septembra 2021 Komentáre2 Hodnotenie1