Filter

Zistiť moju polohu

Landauova ulica

Droliace sa schodisko

Dúbravka - Landauova


28. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Holuby na balkónoch na Landauovej

Dúbravka - Landauova


24. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Uzavretý
 
Apríl 2018

Parkovanie Landauova

Dúbravka - Landauova


08. apríla 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Nedokončená úprava kontajnerového stojiska

Dúbravka - Landauova


03. apríla 2018

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
December 2017

Nesvietia lampy na ulici Landauova 20-12

Dúbravka - Landauova


20. decembra 2017

Zodpovednosť: Siemens

Neriešený
 
Október 2017

Blokovaný chodník

Dúbravka - Landauova


31. októbra 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Doplnenie vodorovného značenia

Dúbravka - Landauova


31. októbra 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Reklamácia spomaľovača

Dúbravka - Landauova


24. októbra 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

Vyriešený
 
August 2017

Nepojazdné auto bez platnej STK s EČV

Dúbravka - Landauova


26. augusta 2017

2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Júl 2017

Psí výbeh

Dúbravka - Landauova


25. júla 2017

5 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Marec 2017

Čistenie komunikácie

Dúbravka - Landauova


22. marca 2017

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
Január 2017

Doplnenie verejného osvetlenia

Dúbravka - Landauova


27. januára 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Október 2016

Doplniť: Prechod pre chodcov

Dúbravka - Landauova


26. októbra 2016

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 

Orez stromu

Dúbravka - Landauova


23. októbra 2016

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení
 
September 2016

Lampa za stromom

Dúbravka - Landauova


22. septembra 2016

Zodpovednosť: MÚ Dúbravka

V riešení