Neriešené podnety, M. Schneidera Trnavského ulica

Neriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-chodník-výtlk

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
19. novembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-cesta-znečistená

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
12. novembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-chodník-chýbajúci

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
12. novembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie2
Október 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-vandalizmus-graffiti

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
09. októbra 2020 Komentáre2 Hodnotenie3
Júl 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-vertikálna značka-chýbajúca

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
31. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
Neriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-parkovanie-problémové

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
07. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
Marec 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-cesta-znečistená

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
23. marca 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-schody-poškodené

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
16. marca 2020 Komentáre3 Hodnotenie2
Január 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-stĺpik-chýbajúci

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
06. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
Október 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-Cesty a chodníky-iné

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
09. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-osvetlenie-nefunkčné

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
26. februára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
11. februára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Cyklisti na chodniku

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
27. augusta 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
August 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce pokračovanie chodníka

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
04. augusta 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
Apríl 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Zdevastovaný a nefunkčný internetový terminál pri zastávke sch.t

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
05. mája 2016 Komentáre1 Hodnotenie0