Filter

Zistiť moju polohu

Kopčianska ulica

Zákutie s burinou

Petržalka - Kopčianska


24. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 

Naklonená dopr.značka (pri ŽST Petržalka)

Petržalka - Kopčianska


22. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Zlomená dopravná značka

Petržalka - Kopčianska


16. júna 2018

2 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Cyklotrasa bez údržby na Kopčianskej

Petržalka - Kopčianska


10. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Máj 2018

Nebezpečné konáre

Petržalka - Kopčianska


20. mája 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Poškodené dopravné značky

Petržalka - Kopčianska


14. mája 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Skládky a prašnosť

Petržalka - Kopčianska


01. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Marec 2018

Bilbord zasahujúci do cyklochodníka - Kopčianska

Petržalka - Kopčianska


31. marca 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 

Odkvapy z nadjazdu ústia na chodník - Kopčianska

Petržalka - Kopčianska


31. marca 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Voda na cyklochodníku - Kopčianska

Petržalka - Kopčianska


31. marca 2018

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 

Zanesený a zarastený cyklochodník - Kopčianska

Petržalka - Kopčianska


31. marca 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 
Január 2018

Vrak auta (Škoda Fábia) na Kopčianskej pri ŽST Petržalka

Petržalka - Kopčianska


07. januára 2018

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 

Vrak auta (citroen) na Kopčianskej pri ŽST Petržalka

Petržalka - Kopčianska


07. januára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 
December 2017

Dopravná značka na zemi

Petržalka - Kopčianska


27. decembra 2017

8 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Poškodené a vyvrátene dopr.značky

Petržalka - Kopčianska


10. decembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený