Naposledy zodpovedané samosprávou, Panónska cesta ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - značka pri zjazde z Panónskej je poškodená

Petržalka - Panónska cesta
19. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - odstavené vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka - Panónska cesta
13. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - upchatá kanalizácia

Petržalka - Panónska cesta
13. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - trčiaci drôt

Petržalka - Panónska cesta
05. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka - Panónska cesta
27. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

rozbité sklo na cyklistickej trase

Petržalka - Panónska cesta
30. marca 2013 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Panónska cesta - Autovrak na parkovisku OC

Petržalka - Panónska cesta
05. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Panónska cesta - Autovrak na parkovisku OC II.

Petržalka - Panónska cesta
05. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Pás čiernych skládok na ŽST Petržalka

Petržalka - Panónska cesta
03. marca 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Rušenie nočného kľudu - stavenisko na Panónskej ceste

Petržalka - Panónska cesta
18. mája 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - odstavené vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka - Panónska cesta
22. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Panónska cesta-znečisťovanie-pôdy

Petržalka - Panónska cesta
19. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - Vjazd z Panónskej k OC Danubia sa rozpadáva

Petržalka - Panónska cesta
18. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka - Panónska cesta
23. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Panónska cesta - preplnený kôš a odpadky na zastávke Aupark

Petržalka - Panónska cesta
09. júla 2019 Komentáre9 Hodnotenie1