Filter

Zistiť moju polohu

Rusovská cesta ulica

Neporiadok

Petržalka - Rusovská cesta


24. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 

Autá parkujú v pripájacom pruhu

Petržalka - Rusovská cesta


14. septembra 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 

Neaktualizovaná značka v križovatke Rusovská/Hálova

Petržalka - Rusovská cesta


10. septembra 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Autovrak na chodníku - Rusovská cesta

Petržalka - Rusovská cesta


08. septembra 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Neriešený
 
August 2018

Značenie Rusovská cesta

Petržalka - Rusovská cesta


06. augusta 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 
Júl 2018

Zle nastavený interval na semafore

Petržalka - Rusovská cesta


10. júla 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Jún 2018

Chýbajúca lávka cez chorvátske rameno pri detskom parku

Petržalka - Rusovská cesta


20. júna 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

V riešení
 
Apríl 2018

Výtlky na chodníku

Petržalka - Rusovská cesta


19. apríla 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Marec 2018

Skládky, kopy odpadu

Petržalka - Rusovská cesta


07. marca 2018

6 komentárov 3 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Petržalka

Vyriešený
 
Január 2018

Neoznačená križovatka

Petržalka - Rusovská cesta


31. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Skládky, špina

Petržalka - Rusovská cesta


30. januára 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Skládka

Petržalka - Rusovská cesta


26. januára 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
December 2017

Dokončené ostrovčeky?

Petržalka - Rusovská cesta


30. decembra 2017

26 komentárov 12 aktualizácií

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Semefor na križovatke Rusovská - Lenardova

Petržalka - Rusovská cesta


22. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
November 2017

Chybajúce smetné koše

Petržalka - Rusovská cesta


01. novembra 2017

7 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení