Filter

Zistiť moju polohu

Balkánska ulica

Spadnutý strom

Rusovce - Balkánska


30. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Vyriešený
 
Júl 2018
Neriešený
 

Začínajúca skládka

Rusovce - Balkánska


04. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Vyriešený
 
Marec 2018

Spadnutý strom na chodníku

Rusovce - Balkánska


14. marca 2018

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Vyriešený
 
Január 2018

Rozbitý chodník na Balkánskej ulici

Rusovce - Balkánska


13. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

V riešení
 
November 2017

Semafór v Rusovciach

Rusovce - Balkánska


22. novembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Neriešený
 
Jún 2017

Hluk z krčmy

Rusovce - Balkánska


10. júna 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

V riešení
 
Máj 2016

Stavby nových houseboatov

Rusovce - Balkánska


11. mája 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Neriešený
 
Január 2016

Neprehladna krizovatka Rusovce

Rusovce - Balkánska


02. januára 2016

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

V riešení
 
Október 2015

Nova skladka stavebneho odpadu smerom na hran.prechod Rajka

Rusovce - Balkánska


15. októbra 2015

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Čunovo

Vyriešený
 
Júl 2015

Betónové zvyšky

Rusovce - Balkánska


25. júla 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

LED osvetlenie

Rusovce - Balkánska


08. júla 2015

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Jún 2015

Rusovský park v dezolátnom stave

Rusovce - Balkánska


21. júna 2015

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
Apríl 2015

Nový stožiar verejného osvetlenia

Rusovce - Balkánska


01. apríla 2015

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Marec 2015

Hromada hrdzaveho kovu

Rusovce - Balkánska


25. marca 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

V riešení