F. Kráľa ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

F. Kráľa-chýbajúca informačná tabuľa ohľadom výkopových prác

Staré Mesto - F. Kráľa
14. júla 2020 Komentáre7 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

F. Kráľa-parkovanie-problémové

Staré Mesto - F. Kráľa
13. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

F. Kráľa-chodník-rozkopaný

Staré Mesto - F. Kráľa
08. júla 2020 Komentáre21 Hodnotenie3
Uzavretý
 
meno užívateľa

F. Kráľa-vertikálna značka-neaktuálna

Staré Mesto - F. Kráľa
03. júla 2020 Komentáre3 Hodnotenie0
Jún 2020
Uzavretý
 
meno užívateľa

F. Kráľa-znečisťovanie-ovzdušia

Staré Mesto - F. Kráľa
17. júna 2020 Komentáre11 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

F. Kráľa-stavby a budovy-prekračovanie limitov prašnosti

Staré Mesto - F. Kráľa
05. júna 2020 Komentáre4 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

F. Kráľa-stavby a budovy-prekračovanie limitov prašnosti

Staré Mesto - F. Kráľa
05. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Máj 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

F. Kráľa-trávnatá plocha-nepokosená

Staré Mesto - F. Kráľa
05. mája 2020 Komentáre5 Hodnotenie1
Apríl 2020
V riešení
 
meno užívateľa

F. Kráľa-Verejný poriadok-iné

Staré Mesto - F. Kráľa
20. apríla 2020 Komentáre12 Hodnotenie3
Február 2020
V riešení
 
meno užívateľa

F. Kráľa-parkovanie-problémové

Staré Mesto - F. Kráľa
27. februára 2020 Komentáre5 Hodnotenie2
Neriešený
 
meno užívateľa

F. Kráľa-chodník-bariérový

Staré Mesto - F. Kráľa
20. februára 2020 Komentáre12 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

F. Kráľa-chodník-znečistený

Staré Mesto - F. Kráľa
17. februára 2020 Komentáre5 Hodnotenie1
September 2019
V riešení
 
meno užívateľa

F. Kráľa-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Staré Mesto - F. Kráľa
26. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

F. Kráľa-stĺpik-chýbajúci

Staré Mesto - F. Kráľa
23. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Máj 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

F. Kráľa-Verejný poriadok-iné

Staré Mesto - F. Kráľa
28. mája 2019 Komentáre2 Hodnotenie0