V riešení 0
Vyriešené 0
Neriešené 0
Rozhodnite 0

Staré Mesto

Zaslané samospráve
 

Nebezpečné stavebné práce

Staré Mesto - Zochova


21. januára 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Neudržiavané schody medzi Pražskou a Sokolskou

Staré Mesto - Sokolská


21. januára 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 

Špinavý chodník , špaky etc.

Staré Mesto - Krížna


20. januára 2017

4 komentáre

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Otáčanie pri múzeu hodín

Staré Mesto - Mikulášska


20. januára 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Vytvorenie prechodu pre chodcov

Staré Mesto - Prokopa Veľkého


20. januára 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Rozbitá cesta na Kúpeľnej ulici

Staré Mesto - Kúpeľná


19. januára 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Chýbajúci prechod pe chodcov

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie


18. januára 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Zákaz voľného pohybu psov na Horskom parku sa nedodržuje

Staré Mesto - Lesná


18. januára 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Zastávka Hroboňova - smer mesto

Staré Mesto - Hroboňova


17. januára 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Odstavené vozidlo

Staré Mesto - Cintorínska


17. januára 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 

Neočistený chodník Dunajská 29

Staré Mesto - Dunajská


15. januára 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve