Staré Mesto, Magistrát hlavného mesta

Nebezpečenstvo na chodníku - obchodná ul.

Staré Mesto - Obchodná


20. júla 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 

Výskyt boľševníku na Sokolskej ulici

Staré Mesto - Sokolská


19. júla 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Obmedzenia na Pražskej

Staré Mesto - Pražská


19. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Suchý strom na Mostovej ulici

Staré Mesto - Mostová


17. júla 2018

5 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Stromy zasahuju do chodnika

Staré Mesto - Landererova


17. júla 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Suchý strom na Palisádoch

Staré Mesto - Palisády


17. júla 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Znečistené Hlavné námestie

Staré Mesto - Hlavné námestie


14. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Vozidlo bez ecv(nepojazdne)

Staré Mesto - Dostojevského rad


13. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Vrak vozidla

Staré Mesto - Dostojevského rad


13. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 

Kde sú inšpektori verejného poriadku?

Staré Mesto - Klobučnícka


12. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Stánky na Kamennom nám.

Staré Mesto - Kamenné námestie


12. júla 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve