Staré Mesto, STaRZ

V riešení
 
December 2017
August 2017

Vykreslenie cyklistickej trasy

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie


05. augusta 2017

6 komentárov

Zodpovednosť: STaRZ

Neriešený
 
Júl 2017

Kvetináč na cyklotrase

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie


30. júla 2017

2 aktualizácie

Zodpovednosť: STaRZ

Neriešený
 
Apríl 2017
V riešení
 
Február 2017

Ľad na cyklochodníku Dunajská

Staré Mesto - Dunajská


09. februára 2017

Zodpovednosť: STaRZ

Neriešený
 

Zľadovatelá medzinárodná cyklotrasa

Staré Mesto - Dvořákovo nábrežie


02. februára 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: STaRZ

Neriešený
 
Apríl 2016

Vytrhnutý stĺpik na cyklotrase Pribinova

Staré Mesto - Pribinova


26. apríla 2016

17 komentárov 14 aktualizácií

Zodpovednosť: STaRZ

Vyriešený
 
Január 2016

Odbočenie cyklistov zo Štúrovej do Jesenského

Staré Mesto - Štúrova


22. januára 2016

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: STaRZ

Vyriešený
 
December 2015

Chýbajúce cyklostojany

Staré Mesto - Štúrova


28. decembra 2015

Zodpovednosť: STaRZ

V riešení
 
Október 2015

Zmätočná navigácia cyklotrasy

Staré Mesto - Most SNP (býv. Nový most)


30. októbra 2015

2 komentáre

Zodpovednosť: STaRZ

V riešení
 
V riešení
 
Jún 2015

Chýbajúce stojany

Staré Mesto - Pribinova


21. júna 2015

Zodpovednosť: STaRZ

V riešení
 

Poškodený obrubnik

Staré Mesto - Pribinova


10. júna 2015

Zodpovednosť: STaRZ

Neriešený
 
September 2014

Chýbajúca značka na cyklotrase na Pribinovej

Staré Mesto - Pribinova


08. septembra 2014

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: STaRZ

Vyriešený