Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Filter

Zistiť moju polohu

Staré Mesto, Dopravné značenie (prechody pre chodcov, semafory)

Chýbajúce dopravné značenie

Staré Mesto - Björnsonova


16. apríla 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Zaslané samospráve
 

Zvalene dopravne znacky

Staré Mesto - Mickiewiczova


14. apríla 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Chybné svetlá na prechode pre cyklisotv

Staré Mesto - Legionárska


06. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Neriešený
 
Marec 2018

Orientačná tabuľa na rohu Krížnej a Legionárskej

Staré Mesto - Krížna


29. marca 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 

Chybné značenie

Staré Mesto - Michalská


25. marca 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Zaslané samospráve
 

Biskupské klobúky + parkovanie

Staré Mesto - Blumentálska


19. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 

Vyšúchaná farba na priechode Lermontovova - Flöglova

Staré Mesto - Flöglova


15. marca 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 

Zjazdené priechody v centre

Staré Mesto - Panenská


13. marca 2018

6 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 

Zvalená značka rezidenčného parkovania

Staré Mesto - Puškinova


12. marca 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 

Vytvorený parkovací box proti dopravným predpisom

Staré Mesto - Dobrovičova


07. marca 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Uzavretý
 

Na Námestí SNP nebol obnovený priechod pre chodcov

Staré Mesto - Námestie SNP


02. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Na križovatke Dunajská/Mlynské nivy nesvieti semafor pre chodcov

Staré Mesto - Mlynské Nivy


02. marca 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Február 2018

Odhodená dopravná značka

Staré Mesto - Žižkova


28. februára 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

V riešení
 

Vyvalená značka na chodníku

Staré Mesto - Dostojevského rad


27. februára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený