Revúcka ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Revúcka-potrebná údržba kríkov a okolia

Ružinov - Revúcka
02. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Revúcka-strom-zlomený konár

Ružinov - Revúcka
19. mája 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Revúcka-strom-neorezaný

Ružinov - Revúcka
05. mája 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Revúcka-cesta-výtlk

Ružinov - Revúcka
03. apríla 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Február 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Revúcka-strom-suchý

Ružinov - Revúcka
11. februára 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Január 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Revúcka-osvetlenie-nefunkčné

Ružinov - Revúcka
07. januára 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Apríl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Jarná údržba ihriska

Ružinov - Revúcka
14. apríla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Treba už naozaj vyriešiť parkovanie v tejto lokalite

Ružinov - Revúcka
22. septembra 2016 Komentáre1 Hodnotenie1
Júl 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Telefónna búda na Revúckej

Ružinov - Revúcka
31. júla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Skládka konárov na ceste

Ružinov - Revúcka
21. júna 2016 Komentáre3 Hodnotenie0
Máj 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Rozbitý smetný kôš na ihrisku Páričkova

Ružinov - Revúcka
22. mája 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Potrebujeme nový kôš

Ružinov - Revúcka
06. marca 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Bezdomovci okupujú detské ihrisko

Ružinov - Revúcka
15. júla 2015 Komentáre16 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Parkovanie Revúcka

Ružinov - Revúcka
05. júla 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2015
Vyriešený
 
meno užívateľa

Smeti na Revúckej ulici a zničený živý plot

Ružinov - Revúcka
24. marca 2015 Komentáre1 Hodnotenie0