Lamačská cesta ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Zápchy pri budovaní bus pruhov na Lamačskej ceste

Karlova Ves - Lamačská cesta
16. októbra 2021 Komentáre6 Hodnotenie4
September 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Invázna drevina za zastávkou Patrónka

Karlova Ves - Lamačská cesta
07. septembra 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
August 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zbytočný stĺpik na Lamačskej ceste

Karlova Ves - Lamačská cesta
21. augusta 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
Jún 2021
Uzavretý
 
meno užívateľa

Návrh nového odbočenia z diaľnice pri Galérii Lamač

Karlova Ves - Lamačská cesta
19. júna 2021 Komentáre1 Hodnotenie4
Február 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Čierna skládka na Katušinej lúke

Karlova Ves - Lamačská cesta
28. februára 2021 Komentáre3 Hodnotenie5
December 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Voda na Katušinej lúke

Karlova Ves - Lamačská cesta
01. januára 2021 Komentáre15 Hodnotenie3
November 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Opustené vozidlo na Ostružinovom chodníku

Karlova Ves - Lamačská cesta
08. novembra 2020 Komentáre4 Hodnotenie1
Uzavretý
 
meno užívateľa

Chýbajúci kôš pri Katušinej lúke

Karlova Ves - Lamačská cesta
07. novembra 2020 Komentáre4 Hodnotenie1
September 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Zle viditeľný priechod na Lamačskej ceste 1/A

Karlova Ves - Lamačská cesta
27. septembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie3
Vyriešený
 
meno užívateľa

Čierna skládka za železnicou pri Ostružinovom chodníku

Karlova Ves - Lamačská cesta
08. septembra 2020 Komentáre6 Hodnotenie0
Február 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Čierna skládka pri Katušinej lúke

Karlova Ves - Lamačská cesta
18. februára 2020 Komentáre3 Hodnotenie5
December 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunknčná nová lampa na zastávke Patrónka

Karlova Ves - Lamačská cesta
20. decembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Chýbajúce osvetlenie na konci ulice Zidiny

Karlova Ves - Lamačská cesta
18. decembra 2019 Komentáre7 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Výtlk na novom asfalte na Lamačskej ceste

Karlova Ves - Lamačská cesta
18. decembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie2
November 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zvukový signál semaforu na Lamačskej ceste 1/A

Karlova Ves - Lamačská cesta
25. novembra 2019 Komentáre8 Hodnotenie2