Filter

Zistiť moju polohu

Malodunajská ulica

Betónový odpadkový kôš v Malom Dunaji

Vrakuňa - Malodunajská


12. septembra 2018

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 

Voda na zastávke MHD, Podunajská 22,BA.

Vrakuňa - Malodunajská


03. septembra 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
August 2018

Začínajúca džungľa

Vrakuňa - Malodunajská


18. augusta 2018

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
Júl 2018

Asfaltové krtince na cyklochodníku

Vrakuňa - Malodunajská


02. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 
Marec 2018

Chýbajúce zábradlie

Vrakuňa - Malodunajská


31. marca 2018

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
Január 2018

Chýba chodník

Vrakuňa - Malodunajská


21. januára 2018

5 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Osvetlenie Vrakuňskej promenády

Vrakuňa - Malodunajská


11. januára 2018

6 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 
November 2017

Solárne lampy v tieni

Vrakuňa - Malodunajská


06. novembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Nefunkčné lampy na promenáde

Vrakuňa - Malodunajská


05. novembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 
September 2017

Most vhodný na revíziu / opravu

Vrakuňa - Malodunajská


01. septembra 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Máj 2017

Vyhodené staré pneumatiky

Vrakuňa - Malodunajská


18. mája 2017

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
Apríl 2017

Nebezpečné ukončenie cyklo chodníka

Vrakuňa - Malodunajská


04. apríla 2017

6 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 
Február 2017

Rozjazdený Vrakuňský lesík

Vrakuňa - Malodunajská


26. februára 2017

3 komentáre 5 aktualizácií

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 
September 2016

Zlomená značka

Vrakuňa - Malodunajská


04. septembra 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
 
Júl 2016

Zničené smetné koše vo Vrakunskom parčíku

Vrakuňa - Malodunajská


23. júla 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

Vyriešený