Ladzianskeho ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Ladzianskeho-údržba okolia ihriska

Nové Mesto - Ladzianskeho
01. apríla 2021 Komentáre3 Hodnotenie0
Júl 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Ladzianskeho-oplotenie-chýbajúce

Nové Mesto - Ladzianskeho
12. júla 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ladzianskeho-Verejné služby-iné

Nové Mesto - Ladzianskeho
19. apríla 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Júl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Odstavené auto na parkovisku - Ladzianskeho

Nové Mesto - Ladzianskeho
04. júla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Zdevastované športové ihrisko

Nové Mesto - Ladzianskeho
08. apríla 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozbitý schod na chodníku medzi Višňovou 7/A a Ladzianskeho 8

Nové Mesto - Ladzianskeho
12. decembra 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2016
V riešení
 
meno užívateľa

Dlhodobo zaparkované vozidlo

Nové Mesto - Ladzianskeho
14. mája 2016 Komentáre2 Hodnotenie1
Marec 2015
Neriešený
 
meno užívateľa

Nesprávne parkovanie

Nové Mesto - Ladzianskeho
01. apríla 2015 Komentáre4 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Poškodený retardér - Ladzianskeho

Nové Mesto - Ladzianskeho
10. marca 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce basketbalové koše na ihrisku - Ladzianskeho

Nové Mesto - Ladzianskeho
28. mája 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Máj 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepokosená časť Kramárov

Nové Mesto - Ladzianskeho
24. mája 2011 Komentáre5 Hodnotenie0
Jún 2010
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kosenie Kramárov

Nové Mesto - Ladzianskeho
16. júna 2010 Komentáre1 Hodnotenie0