Naposledy zodpovedané samosprávou, Osadná ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Osadná-trávnatá plocha-vyschnutá

Nové Mesto - Osadná
29. júla 2019 Komentáre2 Hodnotenie3
Uzavretý
 
meno užívateľa

Osadná - rozkopaný chodník

Nové Mesto - Osadná
09. apríla 2019 Komentáre15 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Osadná - dopravné zrkadlo

Nové Mesto - Osadná
21. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Osadná - výtlk

Nové Mesto - Osadná
19. marca 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Osadná - potrebná údržba

Nové Mesto - Osadná
09. februára 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Osadná - neporiadok

Nové Mesto - Osadná
04. marca 2019 Komentáre3 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Údržba zelene - ihrisko Osadná

Nové Mesto - Osadná
13. augusta 2018 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Osadná - neporiadok

Nové Mesto - Osadná
12. januára 2019 Komentáre5 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Osadná - poškodená značka

Nové Mesto - Osadná
10. januára 2019 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Osadná - výtlk na ceste

Nové Mesto - Osadná
20. decembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Výtlk na Osadnej

Nové Mesto - Osadná
20. decembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Neporiadok pri smetiakoch

Nové Mesto - Osadná
12. júna 2018 Komentáre5 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zhorený vrak auta

Nové Mesto - Osadná
01. marca 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Prekážajúci odpadkový kôš - úzky priechod

Nové Mesto - Osadná
13. mája 2017 Komentáre6 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Rok stojace chatrajuce vozidlo - Osadná / Rešetková

Nové Mesto - Osadná
25. októbra 2016 Komentáre2 Hodnotenie0