Filter

Zistiť moju polohu

Vajnorská ulica

Lampa nesvieti - Vajnorská

Nové Mesto - Vajnorská


18. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Neplatný zákaz státia pred reštauráciou Vajnorská?

Nové Mesto - Vajnorská


12. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Rok stojace zavadzajúce auto

Nové Mesto - Vajnorská


05. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Lampy nesvietia

Nové Mesto - Vajnorská


05. januára 2018

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 

Výtlk na električkovom priecestí pri vstupe do vozovne J.Dvor

Nové Mesto - Vajnorská


04. januára 2018

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
 
December 2017

Smetí popri električkovej trate

Nové Mesto - Vajnorská


21. decembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
November 2017

Odstavené auto na trávniku už vyše roka

Nové Mesto - Vajnorská


28. novembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 

Kosenie, upratanie okolia, pohrabanie lístia - Vajnorská 77

Nové Mesto - Vajnorská


16. novembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

ŠupTel - stavebný neporiadok

Nové Mesto - Vajnorská


13. novembra 2017

3 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
 

Nesvietiaca lampa nad prechodom pre chodcov.

Nové Mesto - Vajnorská


06. novembra 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 

Zaparkované autá na Vajnorskej blokujú dopravu

Nové Mesto - Vajnorská


06. novembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Iné

Uzavretý
 

Nelegálna reklama

Nové Mesto - Vajnorská


02. novembra 2017

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Október 2017

Veľa zaparkovaných dodávok AVIS na chodníku

Nové Mesto - Vajnorská


25. októbra 2017

1 komentár 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Prevalená mriežka na kanalizácii - Vajnorská 11

Nové Mesto - Vajnorská


24. októbra 2017

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 

Zatekanie do priestoru zastávky DPB

Nové Mesto - Vajnorská


22. októbra 2017

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Neriešený