Podzávoz-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Čadca

Vyriešený
meno
Erika Capekova 14. februára 2019

Diera na kraji vozovky, kade prechádzajú chodci

02. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet bol opätovne preposlaný samospráve na riešenie.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
26. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
daná komunikácie nie je v správe mesta. Situácia je už vyriešená. Ospravedlňujem sa za neskorú odpoveď.
S pozdravom
Kto? Strabag, s.r.o.
Kedy? Vyriešený

Ing. Petra Ďuranová, kancelária primátora mesta Čadca

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania