Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Upratané či neupratané cesty ?

Zodpovednosť za riešenie: Dobšiná

Vyriešený

Zaslal: Mária Garanová Krišťáková, 26. septembra 2012

Dnes je 26.9 ...a znova po dlhom čase (minulý týždeň) nám upratali pracovníci cestu. Ďakujeme. Len neviem, kedy túto kopu odnesú, je tu už od minulého piatku 21.9., asi čakajú na vietor alebo dážď. Je to tak zakaždým (nie častým upratovaním) našej cesty na Hronskej ulici. Kopa ostane, neviem či to mám ja (lebo mne to si len vadí) zakaždým nahlasovať, aby ju odviezli. Neprajem si( a to som sa už stažovala), aby sa tu takto kopila stále väčšia kopa smetí. Ďakujem M.G.Krišťáková

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.