Pod hájom-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

Nesvieti lampa.Pod hájom 1085/103

18. september 2020

Vladimír Ronec

Oveľa efektívnejšie je takúto poruchu nahlásiť na MsP ☎ 159 spolu s číslom stĺpu.
18. september 2020

Lukáš

Môžeš
18. september 2020

Vladimír Ronec

Keď budem mať v noci cestu okolo, tak si to číslo čeknem 😉.
22. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a poruchu nahlási MsP.
S úctou
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 1 týždeň

Ing. Milan Dohnanský
28. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet, poruchu sme nahlásili správcovi verejného osvetlenia, ktorý vykoná nápravu. Každú poruchu na verejnom osvetlení alebo na mestskom rozhlase môžete kedykoľvek nahlasovať na nonstop linke 159 s uvedením čísla stĺpu verejného osvetlenia. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Mestská polícia Dubnica nad Váhom
Kedy? September 2020

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku mesta
14. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, radi by sme aktualizovali stav riešenia podnetu: porucha na verejnom osvetlení bola odstránená. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát správy majetku
Kedy? Október 2020

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku mesta
14. október 2020

Lukáš

Ako vidim tak vidim ale svietit ju ani z daleka nevidim.Pridite sa presvedčiť.14.10.2020 o 20:00 nesvieti.
15. október 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
[email protected]
16. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu. Mesto opäť kontaktuje prevádzkovateľa osvetlenia so žiadosťou o kontrolu predmetného stĺpu verejného osvetlenia. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát správy majetku
Kedy? Október 2020

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku mesta
20. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme stav predmetného podnetu: Prevádzkovateľ verejného osvetlenia preveril fungovanie svietidiel. Nakoľko pisateľ neuviedol presné číslo lampy a pri vchode číslo 103 sa svietidlo nachádza aj na jednej, aj na druhej strane bytového domu č. 1085, preverili sme obidve svietidlá. Svietidlá pri zapnutí nevykazovali viditeľnú vadu. Je možné, že počas prevádzky v určitom časovom úseku svietidlo vypne a následne zapne, čo sa nemusí ukázať pri zapnutí svetla servisným technikom pri jeho kontrole. Preto je dôležité a prosíme občanov, aby pri nahlásení poruchy presne uviedli číslo svietidla. Pracovník urobil servisný zásah na obidvoch svietidlách, problém by teda mal byť odstránený. Prosíme však pisateľa, aby v prípade, že svietidlo bude vykazovať chybovosť, aby nám podnet zaslal opakovane a budeme ho riešiť. Najefektívnejším spôsobom je telefonát na nonstop linku 159, samozrejme, možno využiť aj Odkaz pre starostu. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Referát správy majetku
Kedy? Október 2020

Ing. Dana Mutalová, referát správy majetku mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania