Pod kaštieľom-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený

16. júl 2019

Janka Majbová

Na kolotoči na ihrisku Pod kaštieľom je odmontovaná časť sedačky.
18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba v piatok 19.7.2019 vykoná obhliadku a určí postup a spôsob opravy.
Kto? Životné prostredie - ochrana prírody a správy mestskej zelene
19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Váš podnet bol vyriešený, dve sedacie časti doplnené o chýbajúce skrutky a ostatné dotiahnuté. Posielame foto pred a po oprave.
19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Foto po oprave.
21. júl 2019

Janka Majbová

Ďakujeme 👍
13. august 2019

Vladka

Dobrý den den sme Vam tam vymenili aj pokazene lavicky. TSM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania