Stromová-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Mi Ela 03. augusta 2019

Dobrý deň, prosím o opravu lavičiek na ihrisku "Pavuk" v časti Háje pri ulici Stromovej. Lavičky sa rozpadaju a môžu ublížiť deťom. Ďakujem krásne.
Michaela

06. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí postup a spôsob opravy.
08. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Michaela, ďakujeme, za Váš podnet. Technické služby mesta sme požiadali o zaradenie uvedených lavičiek do harmonogramu plánovaných opráv. Nakoľko v meste aktuálne prebieha akcia Natri to mestu, lavičky budú natreté a opravené všetky spolu. Vami uvedenú lavičku sme však prioritne vybavili a opravili.

Daniela Gašparová (referát životného prostredia) v spolupráci s TSM
08. august 2019

Mi Ela

Ďakujem krásne! Tešíme sa veľmi a verím, že deti (ale i niektorí rodicia) si to budú vážiť a starat sa o svoje okolie aktívnejšie! 👌👍

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania