Centrum I.-stĺpik-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 10. septembra 2019

Q ex či reklamná plocha? Zachytila to kamera? Bola dlho kúsok odtiaľ...
Jednoducho nefunkčné - neestetické - priamo pred výstupom z podchodu...

20. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba vykoná obhliadku a určí postup riešenia.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
22. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ešte raz ďakujeme za Váš podnet. Mesto Dubnica nad Váhom oslovilo spoločnosť Q-Ex so žiadosťou o odstránenie poškodeného zariadenia. Situáciu budeme monitorovať.
Kto? Referát správy majetku
Kedy? august - september 2019

Dana Mutalová, referát správy majetku
01. september 2019

Juraj Prekop

zariadenie je uz odstranene ale zostali tam zo zeme trcat el. kable a nikto nevie ci su pod el. prudom alebo odstavene.
05. september 2019

Juraj Prekop

toto zostalo
13. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
reklamná tabuľa bola odstránená, elektrický kábel odpojený a zaasfaltovaná diera v chodníku, ktorá zostala po odstránení panelu. Posielame foto.
Ďakujeme za podnet a zostávame s pozdravom.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - správa majetku a pozemkov
Kedy? 12.9.2019
17. september 2019

Juraj Prekop

Dakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania