Pod hájom-parkovanie-chýbajúce miesta

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

V riešení
meno
Dominika Cyprianová 30. augusta 2019

Dobrý deň
chcela by som sa spýtať či sa v blízkej budúcnosti plánuje rozšíriť parkovanie pri paneláku 1090?
Zároveň by som chcela podotknúť, že zo strany parkoviska chýba chodník, keďže je to pomerne frekventovaná lokalita vznikajú tu zmätky zo strany chodcov a vozidiel.
Ďakujem, pekný deň

27. august 2019

Dominika Cyprianová

Podvečerných fullstav
04. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie výstavby a územného plánovania
Kedy? 2 týždne

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
13. október 2019

Dominika Cyprianová

Dobrý deň, dva týždne ubehli už dávno. Je v budúcom roku pláne úprava parkoviska? Ďakujem za odpoveď

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania