Pod hájom-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Dubnica nad Váhom

Vyriešený
meno
Peter Hanžl 10. septembra 2019

Smer ZVS tam i späť jazdí mnoho áut .... chýba prechod pre chodcov....

10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Oddelenie všeobecnej vnútornej správy - doprava

Ing. Milan Dohnanský, oddelenie všeobecnej vnútornej správy
08. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Hanžl, ďakujeme Vám za Váš záujem i podnet. V súlade so zaužívaným postupom vyznačenie priechodu pre chodcov v tejto lokalite mesto Dubnica nad Váhom prekonzultuje s Okresným dopravným inšpektorátom v Trenčíne. O záveroch budeme informovať. S úctou
Kto? Referát dopravy
Kedy? Do konca roka 2019

Miroslav Faltejsek, referát dopravy
08. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme stav podnetu: mesto Dubnica nad Váhom zabezpečí vyznačenie priechodu pre chodcov v tejto lokalite v priebehu roku 2021. Ďakujeme za Váš záujem. S úctou
Kto? Referát dopravy
Kedy? Rok 2021

Bc. Miroslav Faltejsek, referát dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.