Kvášovec-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Dobrý deň, odstavený polovrak v Kvášovci.

15. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Zodpovedná osoba preverí Váš podnet a určí ďalší postup mesta.
Kto? Mestská polícia
Kedy? 1 mesiac

Ing. Milan Dohnanský
16. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ešte raz ďakujeme za Váš podnet. Dovoľte nám informovať Vás, že vozidlo sa nachádza na súkromnom pozemku. V tomto prípade preto vo veci evidenčného čísla koná okresný dopravný inšpektorát, ktorý má vozidlo v evidencii. Vo veci neplatnej emisnej kontroly a technickej kontroly koná príslušný odbor dopravy okresného úradu. Ďakujeme za porozumenie. S úctou
Kto? Mestská polícia Dubnica nad Váhom
Kedy? Leto 2020

Mgr. Peter Kubica zástupca náčelníka MsP
22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Okresný úrad
Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií
Námestie republiky 26, Lučenec
Telefón 096165 2950, 047/4330335,4333756
Fax 0961652109
23. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali subjektu, ktorý označila samospráva ako zodpovedný.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
11. október 2021

Vladimír Ronec

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.