Pod kaštieľom ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Pod kaštieľom-cesta-poškodená dlažba

Pod kaštieľom
18. mája 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pod kaštieľom-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Pod kaštieľom
07. mája 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pod kaštieľom-osvetlenie-poškodené stĺpy

Pod kaštieľom
24. apríla 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Január 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Pod kaštieľom-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Pod kaštieľom
27. januára 2021 Komentáre0 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pod kaštieľom-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Pod kaštieľom
04. januára 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
December 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pod kaštieľom-rybník v mestskom parku

Pod kaštieľom
15. decembra 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pod kaštieľom-schody-poškodené

Pod kaštieľom
07. decembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Október 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pod kaštieľom-chodník-výtlk

Pod kaštieľom
21. októbra 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
September 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Pod kaštieľom-poškodený chodník

Pod kaštieľom
01. októbra 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

J.B.Magina-osvetlenie-nefunkčné

Pod kaštieľom
18. septembra 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pod kaštieľom-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Pod kaštieľom
18. septembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pod kaštieľom-chodník-znečistený

Pod kaštieľom
16. septembra 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pod kaštieľom-chodník-znečistený

Pod kaštieľom
11. septembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pod kaštieľom-potrebná údržba zelene

Pod kaštieľom
11. septembra 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
August 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pod kaštieľom-kvetináč-zanedbaný

Pod kaštieľom
28. augusta 2020 Komentáre2 Hodnotenie0