Prievidzská-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Handlová

Vyriešený
meno
Radoslav 15. augusta 2020

Neosvetlený priechod pre chodcov, čo je z bezpečnostného hľadiska neprípustné

03. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Váš podnet sme hneď po jeho prijatí posunuli na oddelenie dopravy. Referent okamžite kontaktoval mestský bytový podnik ako správcu verejného osvetlenia v meste. Do dvoch dní bola vykonaná náprava.

Ďakujeme za upozornenie.

Tím oddelenia komunikácie a marketingu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.