Poškodený asfalt

Zodpovednosť za riešenie: Hlohovec

Vyriešený

Zaslal: Dumbo, 03. novembra 2016

Dobrý deň.
Cesta na ulici Kamenohoská vyzerá fakt dosť zle.Bolo by možné s tým výtlkmi niečo spraviť? Ďakujem.

04. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem za podnet.
Bol postúpený na riešenie. Budem vás informovať o ďalšom postupe.

Zuzana Hrinková Siebenstichová
Referentka pre komunikáciu, vonkajšie vzťahy a propagáciu, MsÚ Hlohovec
15. december 2016

Dumbo

Vyriešený!
Ďakujem.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.