Hviezdoslavov-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Hviezdoslavov

V riešení
meno
demo demo 09. júla 2019

Dobrý deň,

idem sa Vás spýtať, kedy bude spojazdnené osvetlenie na 344/363 a 344/28. Večer je tam úplná tma a pritom už dosť domov je obývaných. Ďakujem za odpoveď.

30. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Celá parcela 344/28 je zatiaľ ešte stále v súkromných rukách investora.
Na parcele 344/363 bude v mesiaci august vykonaná obhliadka miesta.

Marek Lackovič, starosta
30. júl 2019

Milan Kuruc

Vazeny pan Starosta, Nemalo by byt v zaujme obce tuto parcelu od developera prevziat? Zaroven by malo byt v zaujme obce aj bezpecie obyvatelov a ich majetku. Pokial to obec neprevezme (zatial), myslim si ze by ste mali investora aspon oslovit a vyvinut maximalne usilie, aby toto osvetlenie spojazdnil, ako obec mate na to urcite lepsiu vychodiskovu poziciu ako my sukromne osoby. Dakujem za Vasu skore vyjadrenie.
30. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.

Od investorov budú preberané cesty na základe vopred dojednaných podmienok.
Cesty musia spĺňať všetky potrebné parametre.
V krátkom čase (na najbližšom jesennom OZ) bude k tomuto schvaľované aj VZN...

Marek Lackovič, starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania