Chýbajúci kanalizačný poklop na Hviezdoslavovej ul.

Zodpovednosť za riešenie: Kežmarok

Vyriešený
meno
Michaela Vidiečanová 20. februára 2019

Na prechádzke centrom mesta s deťmi (presne (19. 2. 2019) sme zostali šokovaní, keď na najrušnejšej ulici chýbal kanalizačný poklop a miesto ani nebolo označené! Voda z kanála vytekala a vôbec nebolo vidno, že tam poklop nie je! Nechýbalo veľa a moje 3-ročné dieťa by sa rozbehlo a spadlo rovno do kanála. Nechcem si ani predstaviť, čo by potom nasledovalo... Ako je toto možné? Bola som šokovaná, dúfam, že moje upozornenie posuniete kompetentným, aby sa takýto problém v budúcnosti neopakoval. Chcem podotknúť, že bol krásny slnečný deň, najrušnejšia hodina a detí v meste bolo neúrekom...

P. S.: Odfotené to je síce už po tom, ako bol poklop vrátený na svoje miesto, ale aj tak to sem posielam ako upozornenie a varovanie, aby sa podobná nebezpečná situácia už neopakovala.

14. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň ,
Ďakujeme za podnet. Upozornili sme na nedostatok prevádzkovateľa verejnej kanalizácie Podtatranskú vodárenskú prevádzkovú spoločnosť. S pozdravom



Ing. Eva Kelbelová, vedúca oddelenia územného plánovania ,životného prostredia a stavebného poriadku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.