Ludmanská-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Košice Juh

Vyriešený

Pokrivena znacka.

16. február 2020

Stano

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený
09. marec 2020

Stano

podnet bol vyriešený. Prosím uzavrieť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.