Vraky na Kostolianskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MsÚ Sever

Neriešený
meno
Odkaz pre starostu 14. mája 2014

Na Kostolianskej ceste, zhruba 150 metrov pred odbočkou na Aničku smerom do mesta, sa nachádzajú dva vraky, ktoré sú očividne nevyužívané a iba stoja v tráve.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.