Sever

Miznúci chodník

Sever - Pod šiancom


07. januára 2018

Zodpovednosť: Iný subjekt

Zaslané samospráve
 
November 2017

Odstavené nepojazdné vozidlo

Sever - Hlinkova


18. novembra 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 

Problémy na jednej z mála cyklistických ciest

Sever - Komenského


13. novembra 2017

Zodpovednosť: Košice

Neriešený
 
Neriešený
 
Október 2017

Rozkopaný chodník v Parku mládeže, smerom od vchodu škôlk

Sever - Park mládeže


12. októbra 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Košice

Vyriešený
 

Osadenie košov na psie exkrementy

Sever - Park mládeže


11. októbra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MsÚ Sever

V riešení
 
September 2017
Neriešený
 
Neriešený
 
August 2017

Nefunkčné osvetlenie

Sever - Gerlachovská


27. augusta 2017

Zodpovednosť: Iný subjekt

Neriešený
 

Nebezpečné parkovanie

Sever - Cesta pod Hradovou


19. augusta 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 
Neriešený
 
Júl 2017

Oprava cesty

Sever - Cyklistická


15. júla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Košice

Vyriešený
 

Odstavený vrak

Sever - Park obrancov mieru


01. júla 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 
Apríl 2017

Odpad Čermeľ

Sever - Čermeľské prielohy


20. apríla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Košice

Vyriešený
 

Chátrajúci stánok PNS

Sever - Kustrova


09. apríla 2017

Zodpovednosť: Košice

Neriešený