Nesvietiaca lampa VO

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený

Zaslal: *pt*, 05. novembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

lampa číslo 370 oproti vchodu do OA nesvieti

06. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol odoslaný na riešenie na oddelenie životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice.

MsÚ Levice
07. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, verejné osvetlenie bolo opravené dňa 6.11.2017.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.