Z. Nejedlého-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Miloš Moravec 30. januára 2019

Na ul. Zd.Nejedleho sú preplnené verejné koše a je okolo nich plno odpadu, ktorý už kvasy a hnije. Hrozí nebezpečie nákazy a chorôb. Treba to dat do poriadku. Dakujem-Moravec.

07. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, stanovište kontajnerov bolo vyčistené dňa 4.2.2019.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.