Pri tehelni-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Martin Hebert 06. júla 2019

Dobrý deň.

Na ulici Pri tehelni sa nachádzajú pozostatky značiek. Nepamätám si presne aké to boli. Trebalo by osadiť pôvodné alebo odstrániť železné tyče po minulých značkách.

Ďakujem.

11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, stĺpiky po nefunkčných dopravných značkách sme odstránili.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
11. júl 2019

Martin Hebert

Ďakujem za ochotu. Problém je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania