Kpt. Nálepku-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Marian Staron 08. októbra 2019

Už došla trpezlivosť.
Neustále po každom, hoci aj malom daždi, je križovatka Poľnej, kpt.Nálepku a Nábrežnej trvale zaliata vodou. Aj keď bola cesta opravená, zlým vyspádovaním voda neodteká z komunikácie, nakoľko vpusť je vyššie. Hoci je tam "spravený" presaková vpusť, je nedostatočná hoci by bolo jednoduchšie ju napojiť priamo na odtokovú vpusť a nie riešiť to "presakom" , ktorý nebol čistený od jeho vyhotovenia. Bolo by vhodné konečne na tejto chodcami frekventovanej križovatke odstrániť problém so stojacou vodou, ktorej sa musí chodec vyhnúť len spôsobom ísť po komunikácii pre autá a tak ich obmedzovať, nehovoriac o tom, že autá veľakrát vbehnú do vodnej kaluže a voda strieka niekoľko metrov ďaleko od križovatky a chodec sa nemá kde uhnúť.

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice
11. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dažďové vpuste vyčistíme v 43.týždni 2019.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
28. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dažďová vpusť bola vyčistená 25.10.2019.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
28. október 2019

Marian Staron

Arogancia a výsmech občanom priamo do tváre, Vpusť vyčistená nebola, nakoľko ju mám priamo pod oknom a za celý týždeň som nepostrehol, že by tam niekto niečo robil. Je jednoduché napísať, že to bolo vykonané a skutok žiadny. Bol niekto aj na kontrole vykonanej práce? Alebo zase klasicky od stola, "kontrola vykonaná v týždni XY" ?
11. november 2019

*pt*

Marian, videl som, ze vcera to vodarne precistovali .. pomohlo?
11. november 2019

Marian Staron

to cisitili upchaty kanal, nejaky hlupaci nahadzali a posplachovali bavlnu, handry, utierky, ... a upchali ho, nasledne bordel nastastie len vyrazil v pivnici to sa tykalo len domu
04. február 2020

Marian Staron

tak som počkal keď konečne trošku poprší, nielen pár kvapiek, a urobil niekoľko záberov, takže takto to tam opätovne vyzerá, červeným je vytýčená plocha vody na ktorú je opätovne poukázané a keď porovnáme obrázky (s titulným), tak sa vôbec nič nezmenilo od prvotného podnetu, takže suma sumárum "PROBLÉM PRETRVÁVA NAĎALEJ", a jednoduché riešenie, čo som navrhoval v prvotnom príspevku je stále v nedohľadne !!!!!
06. marec 2020

Marian Staron

ubehol ďalší mesiac a zase nič, zase nikto z kompetentných nič neriešil, dokedy budeme čakať na nápravu? dokedy budú na dobre platených miestach sedieť osoby, čo si neplnia povinnosti?
06. marec 2020

Odkaz pre starostu Levice

Podnet sme opatone preposlali samosprave,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
17. jún 2020

Marian Staron

za chvilu tomu budu 2 roky stale citame len: "Podnet sme opatovne preposlali samosprave", no stale sa nic doteraz neudialo, voda stoji v krizovatke, prechadzajuce auta ju "spliechaju" az do 5 metrovej vzdialenosti, po chodniku sa neda prejst, nakolko je tam cca 10 cm vody po kazdom normalnom dazdi v oboch smeroch, stale to kompetentnym nedochadza ?
19. jún 2020

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania