Komenského-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Barbora Scarlat 09. októbra 2019

Dobry den, sidlisko Komenskeho - Marxova (na hanbu v centre mesta) ma uplne zanedbane ihrisko. Nielen pieskovisko, ale celkovy dojem je otrasny a na sidlisku mame velmo vela deti, mozno by sa mohlo najst jednoduche a lacne riesenie, ako to tu trochu skraslit. Vytrcajuce betonove okraje pieskoviska zarastene travou su nebezpecne, stary chodnik z betonovych panelov je zniceny, vybetonovane ihrisko ma vypukliny - deti sa tam potkynaju a padaju. Prosim o riesenie.

10. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.