Mlynská-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Levice

V riešení
meno
Daniela Dančová 22. novembra 2019

Chcela by som poukázať na málo funkčných verejných lámp v mestskom parku-stará časť. Vjazd od pešej zóny (popri spílenom strome) je úplne bez fungujúcich lámp. Človek sa tam bojí vkročiť. Chodník pôsobí hrôzostrašne až po výjazd pri detskom ihrisku a tak isto aj chodník popri novom altánku smerom k budove Junior je bez osvetlenia.

26. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Kto? odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Mestský úrad Levice
11. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, verejné osvetlenie v starom parku je odpojené z dôvodu zlého technického stavu celého zariadenia, prebieha príprava revitalizácie parku.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.