Severná-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Levice

Vyriešený
meno
Martin Hebert 10. mája 2020

Dobrý deň. Na ulici pri tehelni sa nachádza zničená konštrukcia na ktorej sa kedysi prášili koberce. Prosím o opravenie, ďakujem.

11. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.

MsÚ Levice
11. júl 2020

Martin Hebert

Prosím o znovu zaslanie mestu, ďakujem.
13. júl 2020

Odkaz pre starostu Levice

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve,

s pozdravom,

Pavla Rachelová
levice@odkazprestarostu.sk
15. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, spoločenstvo vlastníkov bytov na Severnej ul. sme písomne kontaktovali ohľadom záujmu o opravu, resp. likvidáciu predmetného prašiaka kobercov.

odd. životného prostredia a komunálnych vecí MsÚ Levice
22. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, konštrukcia prašiaku na koberce bola upravená a pokrivené časti boli odpílené. 

odd. životného prostredia a komunálnych vecí, MsÚ Levice
22. september 2020

Martin Hebert

Tým pádom je podnet vyriešený, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania