Rozbita cesta - Sadová ulica

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení
meno
Andrea 29. júna 2015

Rozbitá cesta na Sadovej ulici, po dnešnom daždi vyplavené kusy asfaltu, čím sa jamy ešte zväčšili.

30. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.

O probléme budeme informovať Technické služby mesta Levoča.

MsÚ Levoča
30. jún 2015

Andrea

Prikladam dalsie foto
30. jún 2015

Andrea

30. jún 2015

Emil Smik

Mohlo sa to urobiť spolu s úpravami okolo zimného štadióna a bolo by to komplet hotové od bývaleho CVČ až po autobusovu zastávku pri poliklinike.O tých 100 000 Eur sa mohol navýšiť úver a bol by pokoj na niekoľko rokov v tejto lokalite.
01. júl 2015

Ladislav Baník ml.

Tá spomínaná Sadová ulica je v hroznom a žalostnom stave, avšak kompetentní by si mali už konečne uvedomiť a riešiť všetky ulice v meste, ktoré sú v takomto stave. Nie len tie, ktoré občan odfotografuje a nahlási. A čo sa týka Technických služieb a " odborníkov" , ktorí tam pracujú ( česť výnimkám) viem si predstaviť ako bude vyzerať ta náprava, resp. oprava. A to určite niesom sám.
01. júl 2015

Andrea

Môžem vediet z akého dôvodu ste vymazali svoj predchádzajúci príspevok a teda že oprava tejto ulice neprešla na 5 zasadnutiach mesta a taktiež sumu opravy ktorá bola 104000€ bez Dph?
08. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Sadová ulica bola po búrke vyčistená dňa 3.7.2015. Sadová ulica je pripravená komplexne projekčne pripravená. Momentálne nie je zabezpečené finančné krytie tejto investície.

MsÚ Levoča
23. júl 2015

Branislav Suja

no veru ta sadovka to je jedna katastrofa a to parkovisko ani nehovorim šak to je horši jak tankodrom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania