Úprava pútnického a rekreačného areálu - Mariánska hora

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení
meno
Matúš 02. apríla 2016

v rámci skrášlenia a úpravy rekreačno - pútnického areálu na Marianskej hore by bolo dobré odstrániť zo stromov areálu staré korodujúce bezúčelové kovové značky, potrebné sú aj opravy niektorých sedadiel

04. apríl 2016

Odpoveď samosprávy

Sedadlá na mariánskej hore budú opravované v rámci opravy a údržby pred mariánskou púťou.

TS Levoča
04. apríl 2016

Matúš

A ani slovom ste sa nezmienili o korodujúcich kovových značkách upevnených na stromoch, čo s nimi??
04. apríl 2016

Matúš

prečo potom označujete podnety, ktoré ste nevyriešil, neodkomunikovali vhodne s verejnosťou, alebo prinajmenšom odignorovali ako vyriešené.....
22. apríl 2016

Matúš

po komunikácii s adminmi portálu Odkaz pre starostu vysvitlo, že podnet ako vyriešený pôvodne označil samotný portál a nie mesto, portál už spravili nápravu
15. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Sedadlá boli v rámci opravy a údržby mestského mobiliáru opravené.

TS Levoča
15. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Korodujúce označenia nie sú vlastníctvom mesta, mesto Levoča osloví príslušných vlastníkov na odstránenie týchto značiek /poľovný revír .../

TS Levoča
02. november 2017

Odpoveď samosprávy

Priebežne opravované

Oddelenie investičnej činnosti, ÚP a ŽP, SÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.