Chýbajúci poklop

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

Vyriešený
meno
Dávid Krajňák 18. júla 2018

Dobrý deň

Chcel by som upozorniť na chýbajúci poklop na chodníku medzi ulicou Železničný riadok a sídlisko pod Vinicou.

Ďakujem

20. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Krajňák,

ďakujeme za podnet.

Chýbajúci poklop a tento problém vznikol na súkromnom pozemku. Je tam vodovodná prípojka k objektu o ktorý sa nikto nestará, ani pozemky nekosia. Zodpovednosť je teda na majiteľovi pozemku.

S úctou,

JUDr. Lucia Babejová
Prednosta MsÚ
31. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na šachtu bol dnes osadený poklop, ďakujeme za podnet.
S úctou,

JUDr. Lucia Babejová
Prednosta MsÚ
14. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

prikladám fotky.

prednostka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.