Námestie Štefana Kluberta-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení

Nebezpečná križovatka, minimálne chýba vyznačenie zvislo značkou o akú križovatku sa jedná. Vodič prichádzajúci zo severnej či južnej strany nemá informáciu, či sa jedná o jednu, alebo dvojitú križovatku. Tým pádom je sporné dávanie prednosti.

15. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
24. október 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Mesto Levoča objedná spracovanie projektovej dokumentácie dopravného značenia predmetnej križovatky, po jej odsúhlasení Okresným dopravným inšpektorátom bude dopravné značenie osadené.
24. október 2019

Ján

Budem sledovať čas i koľko kolízii na križovatke ešte dovtedy, než sa značenie zrealizuje vznikne, ale hlavne kto bude uznaný ako vinník. Ján.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.