Potočná-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Levoča

V riešení
meno
Milan Rišš 09. septembra 2020
milan.riss1@gmail.com

Dnes ráno po 5:30 parkovalo na chodníku niekoľko áut. Už sa tento problém na tomto mieste vyskytol.

09. september 2020

Ja

kde si maju zaparkovat tie auta? na balkon?
14. september 2020

Fero

Choré je to. Stále to iste dookola. Naozaj je problém tam večer zaparkovať. A stále fotiť autá a posielať to tu; môže len ten, čo nemá čo robiť.
22. september 2020

Odpoveď samosprávy

V riešení.

Mgr. Peter Petruška
Mestská polícia Levoča
22. september 2020

Mária Molnárová

Parkovisko je označené dopravnou značkou Reserve pre bytový dom Francisciho 23/A,B , my ako nájomníci bytov mame parkovacie karty s pečiatkou mesta Levoča za parkovacie miesto si každý byt platí 20 eur/mesiac,ktoré mame zahrnuté v najme za byt. 20 bytových jednotiek 20 parkovacích miest a este na nas sa neustále vola mestská polícia? Treba sa trochu uvedomiť a vnímať aj značku na začiatku parkoviska. Neplatíme peniaze nato aby nám tam parkovali cudzí a po ďalšie Pan Rišš zverejňovanie ŠPZ bez súhlasu majiteľa je porušovanie osobných práv.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.