Chýba chodník na autobusovej stanici

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

V riešení
meno
cgmst 08. marca 2017

Skratku z Hurbanovej ulice na Autobusovú stanicu používa väčšina ľudí. Preto je táto skratka výrazne prešľapaná a nie je možné ju zakázať. Prosím mesto o zváženie či by zo skratky nevybudovalo plnohodnotný chodník.

11. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
áno v priestore, kde je momentálne nespevnený chodník pre peších, pripravujeme výstavbu cyklopešieho chodníka v súvislosti s realizáciou vnútromestskej cyklotrasy. Momentálne je v projekt v príprave pred podaním žiadosti o dotáciu z eurofondov. V prípade , že budeme úspešní, k realizácii dôjde v roku 2018


Gabriel Lengyel, vedúci odboru dopravy a životného prostredia MsÚ Liptovský Mikuláš

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania