Brezová-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Liptovský Mikuláš

Vyriešený
meno
Michal 23. júna 2019

Na ulici Smrečianskej v úseku od Billa po ZŠ Janka Kráľa nesvieti asi 10 svietidiel. Žiadame o skorú opravu.

24. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, O nefunkčnom verejného osvetlenia sme informovali Verejnoprospešné služby s požiadavkou o nápravu. K oprave verejného osvetlenia dôjde obratom.

Gabriel Lengyel, vedúci oddelenia dopravy a životného prostredia MsÚ L. Mikuláš
25. december 2019

Michal

Verejné osvetlenie bolo medzičasom opravené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania